Wpisy alfabetycznie

 

Aluminium. Tego nie polubisz. Całość znajdziesz tutaj.

Bierna agresja Całość znajdziesz tutaj

Chemtrails. Mroczne plany biologii syntetycznej. Kiedy naturalny świat wokół nas umiera, co zajmie jego miejsce? Inżynieria planetarna ma środki zaradcze, które dadzą nam genetycznie zmodyfikowane drzewa i uprawy. A co z ludźmi? Jak my jesteśmy przekształcani od środka…  Całość znajdziesz tutaj.

Geoinżynieria. Cicha wojna. Oto film, w którym dr Jerzy Jaśkowski omawia problematykę geoinżynierii, jej historię, oraz już obserwowane na całym świecie jej skutki i zagrożenia. Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach…  Całość znajdziesz tutaj.

Highly Sensitive Person (HSP) Niektóre osoby są świetnymi słuchaczami, przy których masz ochotę obnażyć się ze wszystkich problemów, inni dobrze przejmują inicjatywę w działaniu i są doskonałymi organizatorami, jeszcze inni są kreatywni, wierni lub charakteryzują się ogromną siłą wewnętrzną. Każdy z nas jest wyjątkowy i oferuje swojemu najbliższemu otoczeniu i światu unikalny dar, który kryje się w najgłębszych zakamarkach naszego wnętrza… Całość znajdziesz tutaj.

Historii wersja alternatywna(?) Całość znajdziesz tutaj

Illuminati. Tajemniczy zakon rządzący światem czy fanaberia naiwnych? Na ich temat aż roi się od teorii spiskowych. Według niektórych z pojawiających się hipotez, to właśnie oni sprawują kontrolę nad światem. Oczywiście pojawiające się tego typu założenia są często wyśmiewane. Czy słusznie? Zdaniem zwolenników spiskowych teorii dziejów, na każdym kroku pojawiają się dowody świadczące o… Całość znajdziesz tutaj.

Jak zniewolić miliony. Dziś zaczniemy od omówienia twojego wypracowania o tym, jak zniewolić sto milionów wolnych obywateli. Wiesz, Feniks, muszę przyznać, że nie wszystko w twoim wypracowaniu jest dla mnie jasne… Całość znajdziesz tutaj.

Masowe szczepienia nie są potrzebne. Rozmowa z prof. Marią Dorotą Majewską – neurobiologiem, który zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy… Całość znajdziesz tutaj.

Mobbing. Cz. 1: Próba definicji, przyczyny zjawiska, perwersja pracy, różne ujęcia, metody i typy molestowania. Osoby, które dotąd zajmowały się tematem mobbingu, miały trudności z ustaleniem wystarczająco trafnej definicji, ponieważ do zjawiska tego można podchodzić na wiele sposobów, zależnie od kontekstu, w którym je umieszczamy… Całość znajdziesz tutaj.

Mobbing. Cz. 2: Konsekwencje dla zdrowia, konteksty sprzyjające molestowaniu, to co zachodzi między osobami, małe postrzeżenia, specyfika ofiary, profil agresora. Zachowania molestowania moralnego, które z zewnątrz wydają się błahe, mają niszczycielski skutek dla zdrowia fizycznego i psychicznego ofiar. W rzeczywistości wszyscy możemy znieść pewną dozę wrogości, nie dotyczy to jednak wrogości permanentnej… Całość znajdziesz tutaj.

Mobbing. Cz. 3: Kiedy zarzuty są nadużyciem, co przypomina molestowanie moralne, osobowości obsesyjne, perwersyjne i narcystyczne, zapobieganie, środki zaradcze. Wtedy osoba skarżąca się znajduje upodobanie w roli ofiary. O przyjmowaniu roli ofiary świadczą następujące jej zachowania: nie szuka wyjścia ze swojej trudnej sytuacji, świadomie wykorzystuje okazję żeby się żalić, bez końca ściga agresora, pała chęcią zemsty… Całość znajdziesz tutaj.

Mobbing i trudne sytuacje w miejscu pracy Całość znajdziesz tutaj.

Nanotechnologiczna apokalipsa ludzkości Poznanie przynajmniej niektórych sekretów mózgu należy do największych wyzwań nauki. Problem związków między psychiką a mózgiem nurtował już starożytnych. W jaki sposób przebiega nasz proces percepcji świata? Jak funkcjonuje myślenie? Jak się tworzy osobowość, świadomość? Jaki jest związek między aktywnością neuronów a doznaniami psychicznymi… Całość znajdziesz tutaj.

Niegenowe dziedziczenie. Całość znajdziesz tutaj.

Niegenowe dziedziczenie (raz jeszcze). Całość znajdziesz tutaj

Niewidzialna transfuzja Całość znajdziesz tutaj.

Pamięć komórkowa i omnipotentna komórka macierzysta. Przy okazji dni otwartych, jak też mailowo, często słyszę / czytam pytania:”czym dokładnie jest ta omnipotentna komórka macierzysta?”, lub „co to znaczy, że Life Flow pracuje na poziomie komórki macierzystej i z pamięcią komórkową?” Tyle razy już odpowiadałam na to pytanie, że kolejny mail skłonił mnie do tego, by to w końcu opisać… Całość znajdziesz tutaj

Pamięć nieulotna Całość znajdziesz tutaj.

Pola morficzne. Całość znajdziesz tutaj

Polska Akademia Zdrowia. Nowoczesne „terapie”. Zachęcam do obejrzenia czteroczęściowego wykładu Jerzego Zięby, autora książki pt. „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”. Z wykładu można dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy o innych niż przyjęte metodach leczenia schorzeń przewlekłych, takich jak miażdżyca czy osteoporoza oraz choroba nowotworowa… Całość znajdziesz tutaj.

Replika publiczna prof. dr hab. Marii Doroty Majewskiej. Od kilku lat naukowo zajmuję się problemem bezpieczeństwa szczepień. Ponieważ w artykule M. Rotkiewicza przedstawiono wiele tendencyjnych, fałszywych informacji i tez dotyczących zarówno szczepień jak i mojej pracy, jestem zmuszona krytycznie odnieść się do poruszonych przez niego kwestii… Całość znajdziesz tutaj.

Rewolucja seksualna. Źródła i cel. Całość znajdziesz tutaj.

Smugi chemiczne (chemtrails). Zjawisko chemtrails, do niedawna uznawane za jedną z teorii spiskowych, dla którego oficjalnym potwierdzeniem stał się Raport Tellera oraz stanowisko Johna Holdrena, to owiana tajemnicą operacja rozpylania chemii w atmosferze, w celu modyfikacji klimatu i “ratowania” życia na Ziemi… Całość znajdziesz tutaj.

Stara kobieta (opowiadanie) To była bardzo stara kobieta. Może miała dziewięćdziesiąt lat, może więcej, a może tylko wyglądała na dziewięćdziesiąt lat, albo na sto nawet. Była obeschnięta na wiór, wysuszona jak pomidory suszone na słońcu… Całość znajdziesz tutaj.

To ja… Narcyz się nazywam. Ma ego wielkie jak Himalaje – jest najatrakcyjniejszy, nieomylny i godny wyłącznie podziwu. Czy z narcyzem można w ogóle stworzyć – i utrzymać – związek, w którym jest miejsce dla obojga partnerów? Całość znajdziesz tutaj.

Toksyczna miłość. Toksyczne związki. Smutny los spotkał nimfę Echo. Jak inne boginki, zakochała się w Narcyzie i spotkała z odtrąceniem. Pogrążyła się więc w rozpaczy i stopniowo nikła, aż wreszcie pozostał z niej tylko jękliwy głos. Całość znajdziesz tutaj.

Toksyczny związek Całość znajdziesz tutaj.

Toksyny wokół nas. Poniższe nagranie to wykład dziennikarki Katarzyny Lewkowicz-Siejki, dotyczący toksyn znajdujących się w otoczeniu człowieka. Wykład został wygłoszony w ramach działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij po zdrowie, 26 kwietnia 2014 roku, w Poznaniu… Całość znajdziesz tutaj.

Transhumanizm, cyborgizacja i pokrewne. Tak więc co myślicie o tym? Czy to może być naturalny kierunek ewolucji człowieka i ludzkości – do istoty wspomaganej maszynami żeby osiągać rzeczy niedostępne dla zwykłego homo sapiens? Czy to możliwa droga być może nawet do osiągnięcia praktycznie nieśmiertelności w przyszłości… Całość znajdziesz tutaj.

Trzepot skrzydeł Ślub był właściwie udany, bardzo chciałam, żeby również na samochodzie były blade róże, och tak, wiem, że to sztampa i kicz, ale tak sobie kiedyś wymyśliłam, a w tym dniu marzenia się spełniają, ale on nie kupił tych róż, bladych, które miały leżeć na masce przed moimi oczami, przed oczami innych, tych róż, które miały przyjmować uśmiechy ludzi: „patrz, patrz, do ślubu jadą”, nie kupił, taka drobnostka, takie nic, taka obietnica bez spełnienia, nieważna…  Całość znajdziesz tutaj.

Wojna informacyjna. Wojny można podzielić na dwie kategorie: wojny energetyczne i wojny informacyjne. Jeśli Kali palnąć kogoś maczugą, zgruchotać mu czaszkę i zabrać jego krowy, to jest to wojna energetyczna, ale jeśli Kali przekonać kogoś, żeby sam mu przyprowadził swoje krowy, to jest to wojna informacyjna… Całość znajdziesz tutaj.

Współczesny Frankenstein kontra tysiące lat ewolucji. Nawet największe skażenie chemiczne z czasem maleje, podczas gdy w technologii genetycznych modyfikacji jest dokładnie na odwrót. DNA może się w zasadzie rozmnażać samodzielnie, a więc możliwe jest, że początkowo niewielkie skażenie rozrośnie się z czasem do olbrzymich rozmiarów… Całość znajdziesz tutaj.

Z zagadnień transplantologii. Z doktorem nauk medycznych o. Jackiem Norkowskim OP, autorem książek „Człowiek umiera tylko raz” i „Medycyna na krawędzi” rozmawia Agnieszka Piwar z Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. W Polsce od lat dziewięćdziesiątych obowiązuje definicja śmierci oparta na kryteriach mózgowych…  Całość znajdziesz tutaj.

Zasady zdrowego odżywiania Trzeba wyraźnie oddzielić zdrowe odżywianie od wszelkich diet. Tu nie chodzi tylko o słowa – nazywanie wszystkich sposobów odżywiania się dietą. Chodzi o sprawę zasadniczą, a mianowicie o podstawy, na których bazują te dwa tak od siebie różniące się nurty nakazujące odmienne sposoby odżywiania… Całość znajdziesz tutaj.

Zrównoważony rozwój. Polityczny projekt globalistyczny.  Co kryje się pod ostatnio tak powszechnie używanym zwrotem „zrównoważony rozwój”? Czy epoka marksizmu rzeczywiście odeszła w zapomnienie? I w jakim stopniu dotyczy to Naszego Kraju? Całość znajdziesz tutaj.

Że też nie chce jej się umrzeć! (opowiadanie) Spojrzałam na morze – zmieniło znowu barwę na srebro i granat, było płaskie jak jezioro i na pewno zimne, bo – prócz kilkorga dzieci, które mozolnie budowały zamki na piasku, tuż przy brzegu – w wodzie nie było nikogo… Całość znajdziesz tutaj.

Piękno neurobiologii

Blog Jerzego Vetulaniego

Jestem za, a nawet przeciw

...obok przemyślanych i inteligentnych listów zdarzało mi się otrzymywać zapalczywe, choć niezbyt mądre listy od dwóch grup dogmatyków – fundamentalistycznych chrześcijan i fundamentalistycznych materialistów. Fundamentalistyczni chrześcijanie wmawiali mi, że jestem sługą Szatana i powinienem jak najszybciej poddać się egzorcyzmom. Natomiast fundamentalistyczni materialiści informowali mnie, że jestem kłamcą, szarlatanem, oszustem i skandalistą. Mimo tych drobnych różnic listy te były do siebie zdumiewająco podobne. Obie grupy cechowała niepohamowana zaciekłość oraz całkowity brak poczucia humoru, życzliwości i dobrych obyczajów. Te dwie straszne sekty jedynie pomogły mi utwierdzić się w agnostycyzmie, dostarczając dalszych dowodów na rzecz mojej tezy, że kiedy dogmat zakrada się do umysłu, ustaje wszelka aktywność intelektualna. [Robert Anton Wilson "Kosmiczny spust czyli tajemnica Iluminatów"]

VANDALSKIE i LECHICKIE KORZENIE

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą" William "Bill" Cooper

PRACowniA

Obudzić się. To wszystko.

Thoughts NOT Mine

gang stalking / electronic harassment / kontrola umysłu / gaslighting / targeted individual

savoir vivre i nowa klasa średnia

savoir vivre to piękne życie

Zdrowie w naturze

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem

Queen Poland

The biggest polish site about Queen